İLAÇ VE MOTORLU PETEK TEMİZLİĞİ

Petek Temizliği

Sizlere kalorifer peteklerinizin temizliği ve bakımı hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunuyor; hem cebinizi hem yüzünüzü güldüren kalite ve nitelikte hizmet ulaştırıyoruz. Sizlere Bay Kombi Servisi olarak aradığınız ve ihtiyacınız olan kombi hizmetini uzman kadromuz ve sektördeki tecrübemiz ile sunuyoruz.

Kaliteli ve Ekonomik Petek Temizliği

Petek temizliği peteklerin yapısına ve markasına göre uygun temizlik yöntemleri, temizlik araçları ile gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Standart ve sıradan hizmetler yerine tam olarak ihtiyacınız olan hizmeti size ulaştırmayı kendisine amaç edinen firmamız aynı zamanda bütçe dostu petek temizliği fiyatları ile bütçenizi zorlamadan peteklerinizin temizlenmesini sağlayan müşteri memnuniyeti merkezli bir hizmeti sizlere sunmaktadır.

Petek Temizliği Hizmetimizin Özellikleri

Sizlere petek temizliği hizmetimizi pek çok avantajı içerir şekilde sunuyoruz. Hizmetimizin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz: Son teknoloji ürünü ürünler ve yöntemler ile petek temizliğinizin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.  Kurumsal ve profesyonel bir Bay Kombi Servisi olarak sizlere hizmet veriyoruz.  Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarıyla çalışarak hizmetimiz sırasında ortaya çıkabilecek sorun ve aksaklıkların oluşmamasını güvence altına alıyoruz.

Özenli ve titiz bir çalışmayı sizlere sunuyoruz. Üstünkörü, peteklerinizin yüzeysel olarak temizlenmesini sağlayacak hizmetler yerine peteklerinizin derinlemesine temizlenmesini sağlayacak bir hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. Sorun çıkarmayan petekler ile müşterilerimizin kışı sıcak ve mutlu yuvalarda geçirmesi için kaliteli ve özverili bir hizmeti sizlere ulaştırıyoruz.

Zamanınızın kıymetinin farkında olarak hareket ediyoruz. Sizlere hızlı ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirdiğimiz petek temizliği hizmetimizle nakitten tasarrufun yanı sıra aynı zamanda vakitten tasarruf imkanı sağlıyoruz.  Ekonomik kombi bakım fiyatları ile bütçenizi zorlamadan kaliteli, nitelikli ve güvenilir bir hizmetten yararlanmanıza imkan tanıyoruz.  Petek Temizliği ve Bakım Hizmetimizin Aşamaları Hizmetimiz sırasında herhangi bir aksaklık ya da sorun oluşmaması için belirlediğimiz hizmet adımlarını takip ederek sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmet adımlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:

Eğer petek temizliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hizmetimizin ilk aşaması iletişimdir. Petek temizliği için hem size hem de bizim çalışma programımıza uygun bir gün ve saat belirliyoruz. Bir işiniz çıkması durumunda bizimle iletişime geçtiğinizde sorun çıkardan tekrar bir tarih belirleme işlemi gerçekleştiriyoruz.  Ekip arkadaşlarımızın peteklerinizin temizliği için uygun ve elverişli araç, gereç ve temizlik malzemeleri ile adresinize intikal etmesini sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın tam zamanında adresinizde olmasını sağlayarak sizi bekletmeyen bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Adresinize gelen ekip arkadaşlarımız peteklerinizi dikkatli bir şekilde inceleyerek herhangi bir arıza ya da sorun olup olmadığı tespit eder ve ardından Bay Kombi Servisi çalışanlarımız petek temizliği işlemi ile peteğin tamamen kir ve tozdan arındırılmasını sağlar.  İşlemlerin tamamlanmasının ardından son kontroller yapılır ve hizmetimiz böylelikle sona erdirilir.

Petek Temizliği ve Bakım Fiyatları

Sizler için petek fiyatlarımızı oldukça makul tutmaktayız. Bizimle iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hem ekonomik kombi bakımı fiyatları hem de müşteri memnuniyeti merkezi verdiğimiz hizmetler ile sizi hayal kırıklığına uğratmayan bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veriyoruz.

Call Now Button